top of page

İADELER

Ürün teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Tarafınızdan kullanılmış veya lekelenmiş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ve fatura tarihi 14 günü geçmiş olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade edilecek ürünün aksesuarları ve etiketi çıkarılmadan, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünün faturası firma adına ise gönderilmesi gerekmektedir

İade İşlemleri

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde info@vanillaandcoconuts.com adresine bildirimde bulunmanızı rica ediyoruz. Bizlere iade işleminizin sebebi ile ilgili bir bildirim yaptıktan sonra yukarıda belirtilmiş olan kriterler çerçevesinde iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. İade edilecek ürünün kargo masrafları alıcıya aittir.

​            

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin kargo şubesine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

bottom of page